Co nas wyróżnia

Razem możemy więcej!

Jesteśmy jedynym w Polsce stowarzyszeniem, którego głównym celem jest rozwój kolejowej i technicznej pasji jego członków oraz tworzenie projektów, które łączą wiedzę i pasję by dawać im możliwość rozwoju i satysfakcję bez względu na wiek i płeć. 

 

Szacunek do ludzi to podstawa naszej kultury organizacyjnej, bo dzięki niemu po prostu mamy lepsze samopoczucie, które sprawia, że możemy zdobywać nowe umiejętności i nieustannie się rozwijać. 

 

Ludzie, na których nam zależy – restaurowanie zabytkowego taboru pozostawiamy specjalistom, my chcąc nadążyć za zmieniającym się światem staramy się sprostać potrzebom naszych członków zapewniając im możliwość rozwoju w gronie przyjaciół i fachowców. 

Szacunek i uczciwość – tworzymy kulturę szacunku, ponieważ wiemy kim jesteśmy i co sobą reprezentujemy. Nie tworzymy sztucznych struktur by nie ograniczać Twojego potencjału. Wiemy, że bez zaangażowania naszego zespołu Edukacja dla Rozwoju Kolei nie byłaby codziennie coraz lepsza. 

Autonomia – rozwijając umiejętności i możliwość zdobycia doświadczenia kształcimy osoby samodzielne, ponieważ wierzymy
w Twoją samodzielność i szanujemy Twoją swobodę. Właśnie dlatego poświęcasz nam tyle czasu ile chcesz i angażujesz się na tyle ile możesz, a gdy potrzebujesz wsparcia jesteśmy gotowi Ci pomóc wskazując Ci właściwą drogę.

Otwartość – jesteśmy otwarci na Twoje pomysły i koncepcje, bo dzięki innowacjom naszych członków nieustannie się rozwijamy. Angażujemy się w wiele projektów rozwijających kreatywność 
i innowacyjność. Praca zespołowa pomaga każdemu z nas docenić czym jest spojrzenie z wielu perspektyw i dlatego naszym atutem jest to, że się różnimy.