Ogólnopolski Konkurs Ambasadorzy bezpieczeństwa kolejowego – druga edycja

II Ogólnopolski Konkurs Ambasadorzy Bezpieczeństwa Kolejowego

serdecznie zapraszamy uczniów do udziału w II Ogólnopolskim Konkursie Ambasadorzy Bezpieczeństwa Kolejowego stworzonym dla pasjonatów kolei i uczniów z klas o profilach kolejowych.

Przebieg Konkursu:

Etap I.

Oba etapy odbędą się w sposób zdalny – w pierwszym etapie będzie do rozwiązania test  wiedzy udostępniony 16 grudnia br. za pomocą platformy internetowej na stronie www.kolejnaciebie.pl  przez Organizatorów. Szczegółowe zagadnienia konkursowe zostaną przesłane na maila – po wypełnieniu formularza skontaktujemy się z Tobą na adres e-mail, który podałeś. Pamiętaj o prawidłowym wypełnieniu, szczególnie tego pola.

Etap II. Gala Finałowa

Gala Finałowa odbędzie w formie zdalnej w dniu 24 marca 2022 r. W Gali Finałowej mogą wziąć udział wyłącznie osoby, które otrzymały „Certyfikat udziału w Konkursie” oraz ich opiekunowie – nauczyciele szkół uczestników Konkursu. Na czym polega zadanie finałowe:

Zakres merytoryczny części ścisłego Finału obejmuje:
Przygotowanie i omówienie założeń pomysłu (innowacji) mającej na celu podniesienie bezpieczeństwa w transporcie kolejowym.

Jak wziąć udział w Konkursie?

Możecie wziąć udział w konkursie przez wypełnienie i złożenie formularza zgłoszeniowego – załączonego poniżej.

Ważne: w przypadku pytań dot. Konkursu i problemów z wypełnieniem formularza piszcie na adres: konkurs@kolejnaciebie.pl.

Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody!

 

Organizatorzy Konkursu: Stowarzyszenie Edukacja dla Rozwoju Kolei i Zespół Szkół im. Władysława Reymonta w Małaszewiczach.

Zapisz się i zostań Ambasadorem Bezpieczeństwa Kolejowego!