Main Menu

Chcemy wspierać szkoły poprzez praktyczne projekty realizowane w kołach naukowych. Z przyjemnością wesprzemy Państwa w realizacji transportowej pasji uczniów i rozwoju wiedzy technicznej.

Pragniemy wspierać nauczycieli i szkoły w procesie kształtowania przyszłych zawodowców, techników i inżynierów. Robimy to poprzez realizację innowacyjnych projektów technicznych, prowadzenie specjalistycznych szkoleń na temat działań koła naukowego i kolei, organizując bezpośrednie zajęcia z uczniami oraz opracowując materiały edukacyjne. Dzięki tym działaniom szkoły stają się miejscem zdobywania nowych kompetencji i realizowania twórczych pasji. 

Nasze działania adresujemy do:

-liceów

-techników,

-szkół Branżowych.

 

Organizujemy zindywidualizowane szkolenia dla nauczycieli, rad pedagogicznych z zakresu prowadzenia działalności kół naukowych. W przyjemnością wesprzemy Was w animowaniu działań, prowadzeniu projektów kół naukowych, opracowywaniu strategii rozwoju zawodowego uczniów oraz opracujemy model pracy koła pozwalający na zwiększenie zaangażowania uczniów w zdobywanie kompetencji związanych z zawodem, poszerzaniem uzdolnień technicznych i zwiększania zaangażowania uczniów w życie szkoły. 

Nasi instruktorzy, nauczyciele to praktycy, których cechuje jasne spojrzenie na potrzeby społeczności szkolnej i dogłębna wiedza na temat pedagogiki oraz zagadnień techniki. Dostrzegamy potrzeby szkolnictwa i pomagamy szkołom rozwijać potencjał i poprawiać wyniki w rankingach.

O naszym doświadczeniu w pracy z młodzieżą świadczą liczne nawiązane współprace z wyróżniającymi się szkołami takimi jak IX Liceum Ogólnokształcące im. Klementyny Hoffmanowej w Warszawie czy najstarszą szkołą techniczną w Polsce – Technikum nr 7 d. „Kolejówką”.

Jakie są dzisiaj Państwa potrzeby edukacyjne? Na naszej stronie poznacie Państwo zagadnienia przydatne dziś i jutro, a współpraca z nami pozwoli Państwu zobaczyć nowe perspektywy.

Z myślą o edukacji gromadzimy w jednym miejscu najważniejsze informacje o kołach naukowych i wielu innych zagadnieniach przydatnych w szkole. 

 Bądźmy w kontakcie

Chcesz wiedzieć więcej na temat współpracy? Zapraszamy do kontaktu z nami, odpowiemy na pytania i ważne dla Państwa kwestie.